تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم از انواع تابلوهای مناسب تجاری، اداری، و مجتمع های مسکونی می باشد،طراحی ، ساخت و اجرای انواع تابلو چلنیوم با قیمت مناسب با تضمین بالاترین کیفیت طراحی و اجرا توسط تابلو سازی جهان فرم ایرانیان

نمونه تابلو حروف استیل
نمونه تابلو حروف استیل

تابلو چلنیوم چیست ؟

چلنیوم ( به انگلیسی Channelium  ) ترکیبی از دو کلمه چنل و آلومینیوم است که در زبان فارسی اصطلاحا یا به اشتباه به جای چنلیوم به آن چلنیوم می گویند . این آلیاژ آلومینیومی که در ابعاد 7 – 9 و 11 سانتی متری موجود است و دارای کیفیت بسیار بالا بوده و در برابر نور افتاب، گرما ، سرما و عوامل محیطی مقاومت بالایی دارد .

در برابر ضربه ، تا آنجا که منجربه شکسته شدن پلکی روی آن که توسط دستگا لیزر برش میخوورد نشود، هم تا حدود زیادی مقاوم است و قابل صاف شدن می باشد .

از انواع روش های تابلو سازی دیگر می توان : تابلو چلنیوم ،  تابلو فلکسی، تابلو کامپوزیت، تابلو حروف استیل یا حروف فلزی، تابلو نئون پلاستیک، تابلو راهنمای طبقات و … را نام برد .

 

 

نمونه کارهای تابلو چلنیوم

تابلو سازی جهان فرم ایرانیان با بیشتر تنوع و نمونه کار . برای دیدن از نمونه کارهای تابلو سازی چلنیوم روی لینک زیر کلیک کنید .

نمونه کارهای تابلو چلنیوم

 

 


قیمت

قیمت تابلوهای  چلنیوم بر اساس قیمت گذاری اتادیه تابلو سازان بدون احتساب هزینه نصب و ترانس مصرفیتا قطر قبلم ( ضخامت پلکی ای که روی حروف قابل مشاهده است ) 15 سانتی متر از 65 هزار تومان شروع می شوم .

 

محاسبه قیمت

در محاسبه قیمت تابلوهای چلنیوم باید در نظر بگیریم که متراژ کار ما بر اساس متر محیط حروف است که توسط نرم افزار کورل Corel draw به صورت دقیق در شرکت جهان فرم ایرانیان محاسبه می شود .

اما اگر بخواهیم بصورت تجبی قیمت تابلو چلنیوم را محاسبه کنیم در هر متر طول از سطح کار معمولا 4 تا 5 متر محیط حروف چلنیم قرار می گیرد .

عواملی که شما مشتری گرامی می توانید برای محاطبه قیمت تابلو چلنیوم در نظر بگیریم جنس مصرفیدر حروف چلنیم است .

طلق پلکسی تابل چلنیوم  که مرغوبترین نوع آن تایوانی است نور را به صورت شفاف و یکدست عبور می دهد ، رنگ ثابتی دارد و در مقایسه با نمونه های بی کیفیت که بعد از مدتی تغییر رنگ می دهد ، جلوه و نمای خود را از دست نمی دهد .

 

لبه چلنیوم

که امروزه در رنگ بندی متنوع تری در بازار قابل تهیه است در ابعاد 7 – 9 و 11 سانتی متری موجود است که اگر از نوع مرغوب آن در ساخت حروف چلنیوم استفاده نشود متاسفانه بعد از مدتی تغییر رنگ داده و دچار زنگ زدگی می شود

شرکت تابلو سازی جهان فرم ایرانیان تمام تلاش خود را در  این زمینه انجام  میدهدکه مشتری بهترین نوع لبه چلنیو م را اتخاب نماید .

 

لامپ SMD

که باید از شدت نور ثابت و یکنواخت برخوردار باشد که به اثر گذشت زمان نور آن کم نشود و به صورت واقعی ضد آب باشد . تعداد لامپ SMD که در حروف تابلو چلنیوم استفاده می شود تعیین کننده میزان نور حروف چلنیوم است .

 

ورق PVC

به عنوان نگهدارنده حروف و لامپ SMD در تابلو سازی  از ورق PVC استفاده می شود .که به دلیل تراکم بالایی ورق PVC حروف ثابت خواهد ماند.

نحوه ساخت حروف چلنیوم ، سیم کشی درست SMD ها و انتخاب درست ترانس مصرفی ، تعداد خروجی های سیمی که برای لامپها گرفته می شود ، چگونگی شبکه کردن سیم ها و ورود آنها بر ترانس کارهایی که استادکاران ماهر تابلو سازی جهان فرم ایرانیان با دقت انجام می دهند که شما مشتری عزیز به نتیجه دخواه و رضایت برسید .

 

همچنی سطح نصب حروف چلنیوم که می تواند ورق کامپوزیت، چوب، سنگ و یا هر محط دلخواه مد نظر باشد به انضمام محل نصب که با توجه به ارتفاع آن می توان از نردبان یا داربست استفاده کرد هم تعیین کننده قیمت نهایی است که شرکت تابلو سازی جهان فرم ایرانیان تمام تلاش خود را میکند کار مورد نظر شما در کمترین زمان، با بالاترین مقاومت ، مناسب ترین قیمت و البته به زیباترین شکل انجام شو.

انواع تابلو چلنیوم

مدلهای متنوعی از حروف برجسته امروزه در تابلو سازی موجود است از نمونه های تابلو استیل یا حروف فلزی ، نئون پلاستیک، چلنیوم ، لترمکس ، فلزی ، آبکاری کروم و سایر نمونه ها با توجه به سلیقه و قیمت در خواستی خود می تواند در انواع محصولات سایت ما دیدن کنید .

 

نمونه کار

تابلو سازی جهان فرم ایرانیان با بیشتر تنوع و نمونه کار . برای دیدن از نمونه کارهای تابلو سازی چلنیوم روی لینک زیر کلیک کنید .

نمایش نمونه کارهای