تابلو کامپوزیت

کامپوزیت – تابلو کامپیوزیت – تابلو سازی کامپوزیت در طرح ها  و رنگ های متنوع و گارانتی 15 تا 30 سال

تابلو کامپوزیت با زیر سازی فلزی ساخته می شوند و روی آن با ورق کامپوزیت پوشیده می شود.کامپوزیت ( به انگلیسی Composite  ) به معنای مرکب، چیز مرکب، مخلوط و ترکیبی می باشد .تابلو کامپوزیت شامل فریم یا قاب فلزی و روکش کامپوزیت می باشد که روی زمینه  اصلی تابلو را با حروف برجسته نوردار یا بدون نور کار می کنند .

ورق کامپوزیت در رنگهای مختلف می باشد و دارای مدلهای طرح چوب ، کامپوزیت با طرح سنگ ، کامپوزیت با طرح استیل و … موجود هست .برای زیبایی بیشتر می توان از چوب پلاست یا چوب ترمووود ( چوبی که در کوره کاملا مناسب فضای باز هست و مقاوم در مقابل نور و رطوبت و … ) در تابلو استفاده نمود .

تابلو کامپوزیت زیبا کردن فضای ایجاد شده برای تبلیغات خصوصا تبلیغات با حروف برجسته استفاده می شود ، باعث زیبا تر شدن نما و  رفع عیوب آن استفاده می شود .کامپوزیت به صورت ورق های 120 در 320 سانت متر مربع در طرح های مختلف از جمله طرح  چوب، طرح سنگ و … در رنگ های مختلف موجود می باشد که در ابعاد مختلف قابل ساخت می باشد .

تابلو های کامپیوزیت بیشتر برای سردر مغازه و فروشگاه ها ، تابلو های مجتمع ها و ساختمان های مسکونی ، ادرای و تجاری و همچنین تابلو کامپوزیت برای  ستون های اطراف ورودی فروشگاه ، نماهای ساختمان استفاده می گردد .

 

از انواع روش های تابلو سازی دیگر می توان : تابلو چلنیوم ،  تابلو فلکسی، تابلو کامپوزیت، تابلو حروف استیل یا حروف فلزی، تابلو نئون پلاستیک، تابلو راهنمای طبقات و … را نام برد .

انواع تابلو کامپوزیت :

کامپوزیت در انواع طراح ها مانند طرح چوب، طرح سنگ، طرح ساده به رنگ های مختلف همچون سفید، مشکی، قرمز، سبز و … قابل ساخت می باشد، که با توجه به کاربرد و موقعیت نصب آن و سلیقه و سفارش مشتری در مدل های مختلف قابل اجرا می باشد .

تابلو های کامپوزیت در انواع حروف استیل یا فلزی، حروف نئون پلاستیک و چلنیوم قابل اجرا می باشد .

 

قیمت تابلو کامپوزیت :

قیمت تابلو کامپوزیت بر حسب ابعاد محاسبه می گردد ، البته  طرح و رنگ انتخاب شده نیز در قیمت تاثیر گذار است .

قیمت هر متر مربع کامپوزیت با توجه به جنس درخواستی از مترمربع  120 هزار تومان می باشد .

تابلو کامپوزیت نسبت به تابلو فلکسی قیمت تمام شده بیشتر دارد، اما با توجه به استحکام ، عمر طولانی و زیبایی که دارد در بسیار از موارد مقرون به صرفه تر می باشد. تابلو کامپوزیت در مقایس با تابلو های فلکسی مقاومت و عمر طولانی تر دارد و بر اثر تابش آفتاب و عوامل محیطی دیگر به راحتی فرسوده نمی گردد .

تابلو های کامپوزیت های ساخته شده توسط جهان فرم ایرانیان از گارانتی 15 تا 30 ساله برخوردار می باشد .

 

ساخت نما با کامپوزیت :

نمای کامپوزیت از نماهایی است که امروزه بیش از پیش در طراحی و اجرای نماهای مدرن ساختمانی به کار می رود . از دلایل استفاده از این نوع نما می توان در طراحی و اجرای نماهای مجتمع های تجاری و اداری بلند مرتبه به دلیل سهولت و سرعت اجرا و وزن کم آن می باشد، عمر طولانی انواع نماهای کامپوزیت نیز از دلایل دیگر استفاده از کامپوزیت می باشد .